Цінність стабільної очищення води
Японська мудрість говорить:
«Непитущий не знає, як смачна вода з похмілля»
Мова в цій статті піде не про питну воду, яку ми щодня п'ємо і не цінуємо. Тут Ви прочитаєте про використану нами воду, яка після умивальників, унітазів, ванн, біде тече по трубопроводах в підлозі, далі в землі, і в результаті потрапляє в автономну систему очищення стічних вод. У цьому технологічному спорудженні відбуваються різноманітні процеси, що приводять до отримання технічно чистої води і окремо відходів (сміття, мул).
Роль якісної очистки води є найважливішою. Ключові показники хорошої води повинні не тільки відповідати санітарним нормам, а й володіти стабільністю. В незалежності від часу доби, дня тижня, свят, відпусток, сезону і Вашого настрою, безпечна робота очисних споруд каналізації необхідна.
Той, хто вже стикався з автономними системами очищення стічних вод, знає, що після днів прийому гостей, вихідних днів прибирання і прання буває неприємний запах біля фанової труби або місці, де стоїть очисна споруда. Якби Ви ще й зазирнули всередину цих споруд, знявши кришку, Вам постала б картина неправильної роботи технологічних процесів:
- переповнення нормального рівня води, і, відповідно, винесення сміття і бактерій з водою споруди в дренажні поля або водойму;
- всепоглинаюча піна, що лізе з усіх куточків аерируемых ємностей; вона означає перевищення СПАР (миючих засобів) і відповідно негативно впливає на бактерії, які очищають забруднену воду;
- ні з того, ні з сього потемніння активного мулу (бактерій); і замість того щоб осідати на дно споруд вони капризно піднімаються на поверхню і виносяться споруд (швидше за все-через використання дезінфектантів, хлорки це і відбувається);
- або навпаки освітлення активного мулу (концентрація бактерій зменшилася з-за відсутності притоку стічних вод) і при різкому наповненні водою показання очищення води не відповідають вимогам.
У досвідчених користувачів автономної каналізації вже набралася ціла колекція надзвичайних ситуацій. А місцеві ассинизаторщики знають до них дорогу краще, ніж до себе додому.
Весь цей текст був необхідний, щоб показати, як важливо врегулювати подачу стічної води на очисні споруди, як по витраті води, так і за концентраціями домішок в них. Це досягається використанням спеціального обладнання і зв'язування його з загальним технологічним процесом.
Нашою компанією «Будинок Екології» були зроблені, як нові автономні системи очищення стічних вод, так і реконструкції існуючих септиків. Нова система відповідає всім необхідним нормам - пройшла експертизу і отримала висновок санітарно-епідеміологічної служби. Застосовані сучасні комплектуючі, надійне обладнання, а також нові способи очищення стоків (запатентировано УкрПатентом).
Нові методи обробки каналізаційних вод дозволяють очищати сучасний стік з акумулюванням залпових скидів, поділом відходів і без перевантаження бактерій агресивними речовинами. Це все дає нормативно чисту воду і відсутність неприємних запахів.
Якщо вам необхідно виконати реконструкцію септика (локальних очисних споруд) - усе це виконає фірма «Дім Екології».
Проба води з аерируемой ємності очисних споруд. При нормальній роботі видимої пластівці активного мулу (бактерій), які через 15-30 хв осядуть на дно, і буде видно прозора очищена вода.
- 10 порад при будівництві автономної каналізаціїЯкщо Ви зважилися на будівництво нової автономної каналізації або почали відчувати необхідність заміни існуючої системи, Вам знадобляться поради, які допоможуть визначитися з вибором моделі і її розташуванням на ділянці.10 порад при будівництві автономної каналізації
- Реконструкція септика (локальних очисних споруд)Реконструкція септика це розумна альтернатива знесенню у разі, якщо будова септика зберегло свою якість. Модернізація вже існуючих ємностей і трубопроводів можливо буде економічно виправдана, але це з'ясується після обстеження.....Реконструкція септика (локальних очисних споруд)