Продавець ТОВ "Дім Екології" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
67 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТОВ "ДІМ ЕКОЛОГІЇ" - професійна команда інженерів

Реконструкція септика (локальних очисних споруд)

Реконструкція септика (локальних очисних споруд)

Живу природу, що доставляла людству все необхідне для його існування, треба дбайливо берегти. Зараз це розуміють усі. За останні кілька десятків років з найбільшою очевидністю необхідність такої турботи проявилася щодо найважливішого природного компонента - джерел чистої природної води, багато з яких в результаті забруднення стічними водами - відходами життєдіяльності людини - вже знаходяться під загрозою загибелі.

У нашій країні питань очищення і знешкодження стічних вод приділяється дуже серйозна увага. Досить нагадати, що всі водні ресурси країни поставлені під охорону закону, а використання водойм і захист їх від забруднення регламентуються низкою урядових постанов.

В доісторичні часи видалення покидьків не викликало істотних труднощів, так як людина перебувала в умовах незайманої природи, яка рятувала його від усіх турбот при вирішенні даного питання. Лише коли люди стали об'єднуватися у великі громади, виникла необхідність створення пристроїв, призначених для швидкого і повного видалення відходів від житлових місць. Рідкі покидьки можна було видаляти самопливом, за принципом існуючої в даний час системи каналізації, яка поєднується і направляється на загальні міські очисні споруди. Там і відбувається вся очищення – розділення води від домішок.

При відсутності централізованої системи каналізації або при бажанні бути незалежним від загальних споруд каналізації громади влаштовували автономні системи очищення стічних вод (септики). У септиках передбачалася механічне і біологічне очищення води. Відбувалося відстоювання великих суспензій і бродіння органічних складових за допомогою бактерій, які й виконують всю «брудну» роботу.

Так вже в 60 – 70-ті роки були зібрані типові проекти з очищення стічних вод від індивідуальних будинків. Радянські типові проекти були розраховані на слабозагрязненные стоки, так і екологія була ще не так завантажена покидьками. Сьогодні застосування таких систем не ефективно, так як сучасний сток перевантажений органікою (багато невикористаної їжі зливається в раковину), синтетичними поверхнево-активними речовинами (СПАР) і фосфатами (різні мийні препарати), а також агресивными речовинами до бактерій (хлорсоставляющие кошти). Потрапляючи в септик, ці речовини перевантажують бактерії і навіть призводять до їх загибелі. Відповідно це призводить до поганої якості води і неприємного запаху.

З'явилася необхідність модернізації очисних споруд. Реконструкція септика ставати актуальною в різних випадках:

- при перевантаженості септика забрудненнями (збільшення концентрацій домішок);

- при збільшенні об'єму стічних вод (в септик надходить більше води);

- якщо септик вже зношений часом і оточенням (корозія, механічні пошкодження);

- при зміні функціонального призначення об'єкта (з'явився промисловий стік);

- при сезонній роботі об'єкта та ін.

Реконструкція септика це розумна альтернатива знесенню у разі, якщо будова септика зберегло свою якість. Модернізація вже існуючих ємностей і трубопроводів можливо буде економічно виправдана, але це з'ясується після обстеження і порівняння з аналогічними новими спорудами.

Нашей компанией «Дом Экологии» были произведены как реконструкции септиков, так и их замены на новые сооружения очистки сточных вод на базе новой технологии «ОСК». Данная технология легко проектируется и подстраивается под инженерную ситуацию (возможно использование различных материалов для корпуса системы очистки, установка ее в существующих емкостях при реконструкции, применима при модернизации и увеличение производительности существующей канализации на объекте и т.д.). Новая система отвечает всем необходимым нормам - прошла экспертизу и получила заключение санитарно-эпидемиологичной службы. Применены современные комплектующие, надежное оборудование, а также новые способы очистки стоков (запатентировано УкрПатентом).

Новые методы обработки канализационных вод позволяют очищать современный сток с аккумулированием залповых сбросов, разделением отходов и без перегрузки бактерий агрессивными веществами. Это все дает нормативно чистую воду и отсутствие неприятных запахов.

Если вам необходимо выполнить реконструкцию септика (локальных очистных сооружений) - все это выполнит фирма «Дом Экологии» с наилучшим профессиональным результатом.

Наши объекты в которых была произведена реконструкция :

1) Реконструкция септика  мини гостиницы в г.Каменец-Подольский (Хмельницкая обл.) (замена неработоспособной системы очистки на нашу новую технологию "ОСК")

2) Реконструкция выгребной ямы коттеджного городка в г.Боярка (Киевская обл.) (задействование  существующих емкостей частично в нашей системе очистки  "ОСК")

3) Реконструкция очистной системы ресторанно-гостиничного комплекса в г.Умань (Черкасская обл.) (задействование  существующих емкостей частично в нашей системе очистки  "ОСК")

4) Реконструкція септика офісної будівлі в м. Київ,вул. Лугова ( заміна непрацездатною системи очищення на нашу нову технологію "ОСК" в обмежених умовах).

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner