Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения,
поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.
ТОВ "ДІМ ЕКОЛОГІЇ" - професійна команда інженерів
+380 (68) 299-61-91
Отзывы о компании ТОВ "ДІМ ЕКОЛОГІЇ" - професійна команда інженерів
Світлана Т.
Отлично
Замовила автономну каналізацію для приватного будинку. Інженер надав кваліфіковану допомогу, доставка була виконана вчасно. Дякую за профессіоналізм!
Олександр М.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
В описі є можливість оплати готівкою при отриманні, а фактично вимагабть попередньої оплати по безготівковому рахунку.
Комментарий продавца
Нам дуже шкода, що сталось непорозуміння. Але ми все пояснили клієнту, що на цьому тижні після обстрілу не всі співробітники змогли дістатись на роботу ,тому ми тимчасово приймаємо оплату лише по безготівковому розрахунку на наш рахунок. Дуже шкода, що не усі люди розуміють ситуацію в країні , немають імпатії та пишуть неправду. Ми ніколи не від кого нічого не вимагаємо, а працюємо вже 20 років чесно та є виробником обладнання з очистки стічних вод. Віримо у правду та бажаємо усім процвітання!
Михайло С.
Отлично
Окей ,але нажаль тільки безготівковий розрахунок…
Оксана Ц.
Отлично
Дякую.Команда професійних інженерів, швидко доставили та змонтували.
Покупатель
Швидко доставили , користуємось місяць.Дякую фахівцям Дім Екології.
Вікторія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Гарне обслуговування,швидко доставили і змонтували систему,система працює без нарікань
Валентин О.
Отлично
Купили ще проціджувач на очистку стічних вод від зависей від переробки пластику. Все добре!
Микола Т.
Отлично
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Професійне обслуговування, відразу видно, що працюють знавці своєї справи. Замовленням і виконанням задоволена. Рекомендую.
Замовила автономну каналізацію для приватного будинку. Інженер надав кваліфіковану допомогу, доставка була виконана вчасно. Дякую за профессіоналізм!
В описі є можливість оплати готівкою при отриманні, а фактично вимагабть попередньої оплати по безготівковому рахунку.
Нам дуже шкода, що сталось непорозуміння. Але ми все пояснили клієнту, що на цьому тижні після обстрілу не всі співробітники змогли дістатись на роботу ,тому ми тимчасово приймаємо оплату лише по безготівковому розрахунку на наш рахунок. Дуже шкода, що не усі люди розуміють ситуацію в країні , немають імпатії та пишуть неправду. Ми ніколи не від кого нічого не вимагаємо, а працюємо вже 20 років чесно та є виробником обладнання з очистки стічних вод. Віримо у правду та бажаємо усім процвітання!
Окей ,але нажаль тільки безготівковий розрахунок…
Дякую.Команда професійних інженерів, швидко доставили та змонтували.
Швидко доставили , користуємось місяць.Дякую фахівцям Дім Екології.
Гарне обслуговування,швидко доставили і змонтували систему,система працює без нарікань
Купили ще проціджувач на очистку стічних вод від зависей від переробки пластику. Все добре!
Професійне обслуговування, відразу видно, що працюють знавці своєї справи. Замовленням і виконанням задоволена. Рекомендую.