Кошик

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

ТОВ "ДІМ ЕКОЛОГІЇ" - професійна команда інженерів

Відгуки про компанію ТОВ "Дім Екології"

  • Покупатель
    Відмінно

    Ми проживаємо в селі Жеребятин Бориспільського району користуємося послугами компанії «Будинок Екології» з 2012 року. Співробітники цієї компанії виконують роботу оперативно і якісно, ​​а також уважно прислухаються до наших вимог. Ніяких нарікань, одні позитивні враження. Особливо хочеться відзначити Михайла Михайловича як професіонала. Ми впевнені в благонадійності і відповідальності компанії «Будинок Екології», тому рекомендуємо .

  • Олег П.
    Відмінно

    Проживаю в приватному заміському будинку. Компанія обслуговує раніше змонтовану систему. За 7 років співпраці - жодних нарікань. Михайло Михайлович завчасно телефонує, розповідає про план робіт. Сервіс виконується якісно, надійно. Спасибі за надійне співробітництво.
    Олег.

  • Покупатель
    Відмінно

    ЛОС Вашей фирмы работают хорошо на протяжении 6 лет. ВЫРАЖАЕМ БЛАГОДАРНОСТЬ ВАШИМ СОТРУДНИКАМ.
    Андрей Николаевич

  • Покупець
    Добре

    користуємося системою каналізації з 2012 року. роботою системи задоволені. Обслуговування системи компанія проводить своєчасно. Тетяна. Білогородка.

  • Покупатель
    Відмінно

    Добрый день! Благодарим сотрудников "Дом Экологии" за качественную работу. Система очистки работает хорошо. Ирина.

  • Покупатель
    Відмінно

    Добрый день!
    В 2011 году для частного дома Вашими сотрудниками в с. Тарасовка, Киево-Святошинского района, запроектирована и смонтирована система очистки канализационных сточных вод в сложных геологических условиях и с высоким уровнем грунтовых вод.
    Хочу поблагодарить, и отметить, что система хорошо работает и в нынешний весенний период(2018год) при очень высоком уровне грунтовых вод.
    Особенную благодарность хочу выразить сотруднику "Дом Экологии" Михаилу Михайловичу за своевременное напоминание и выполнение всех необходимых регламентных работ.
    С уважением
    Георгий Иванович

  • Анна П.
    Відмінно

    Доброго дня! Купила у вас жироловки під мийки для кафе. Дуже зручно що у вас є постійний асортимент під різні мийки. Якість відповідає характеристикам. Раніше забивалась труба і дратував неприємний запах, а зараз все чудово. Дякую вам за якісний товар! Всього найкращого!

  • Валентин О.
    Відмінно

    Добрый день!
    Благодарю за качественно выполненную работу. Стоит система полной очистки канализационных сточных вод коттеджного городка. Все работает нормально - барботирует, перетекает из клодца в колодец и на выходе прозрачная чистая и без запаха вода. Зимой тоже все хорошо, не замерзает.

  • Покупатель
    Дуже погано

    На сайте биоактиватор Санєкс. Заказал, оплатил. А прислали Эколайн

  • Валентин О.
    Відмінно

    Добрый день! Спасибо сотрудникам "Дом Экологии" за качественную работу. Все было сделано как договаривались и в оговоренные сроки. Система очистки работает надежно, запахов не ощущается. С дренажом тоже все хорошо. Выкачиваю осадок на компост и использую на огороде.
    Удачных продаж!