Біо септик "ОСК" з гідробетону для високих вод (очистка до 98%)
Презентація технології "ОСК"
5 основних переваг технології "ОСК"
1. Технологічна схема очищення стічних вод передбачає їх механічну та біологічну очистку (в дві ступені) та передбачає використання наступного обладнання (див. додаток №1):
- камера затримання грубого сміття з перфорованою полімерною вставкою;
- усереднювач, SBR-реактор та насосна станція відкачки;
- полімернакамера з повітродувкою та автоматикою;
- аераційна система;
- система кріплень технологічного обладнання.
2. Камера затримання грубого сміття затримує велике сміття (пакети, полімерні матеріали, прокладки та ін.) та нерозчинні жири, це необхідно для надійної та якісної роботи послідуючих ступенів очистки. Представляє собою камеру з перфорованою полімерною вставкою. 1 раз на 1-2 роки необхідно очищати камеру від накопичуваного сміття вручну або за допомогою асенізатора.
3. Усереднювач, SBR-реактор та насосна станція відкачки представляє собою камеру у якій відбувається накопичення стічних вод та усереднення по концентраціям забруднень та витраті, а також насичення води киснем для запобігання утворюванню газів гниття. Також в цій ємності проходить повна біологічна очистка стічних вод. У ній розташовані аератори та насос відкачки очищеної води. Автоматика так налаштована, що відкачка очищеної води проходить коли ніхто не користується каналізацією (вночі), а також подача повітря відбувається періодично, що значно зменшує електроспоживання та відповідно експлуатаційні витрати.
4. Перекачка очищеної води направляється у дренаж (колодязь та траншеї). Також передбачений аварійний самопливний перелив, коли відсутня електроенергія.
5. Очисні споруди повністю автоматизовані і не потребують професійного нагляду.
6. Робочий об’єм системи «ОСК-1,0» не менше 5,0 -6,0 м3! Це дає змогу усереднити подачу стічної води на очисні споруди та зробити гарантовану якісну і стабільну очистку стічних вод.